Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

Конопляне пиво

11.11.2015

Конопляне пиво різних країн ЄС

Державні структури вже готові не тільки вислуховувати побажання українських коноплярів, але й змінювати національне законодавство в інтересах виробників та переробників безнаркотичних конопель. 

Нормативно-правова база нашої країни що регламентує використання різних частин конопель надзвичайно консервативна. Норми права стосуються використання зеленої маси рослин (листя та суцвіть) мають своїм підгрунтям заборонні постулати сформовані ще за часів СРСР і гіпертрофовані до абсурду в період перших 20-ти років чиновницького свавілля в незалежній Україні. 

Робота Асоціації "Українські технічні коноплі" у напрямку скасування низки абсурдних адміністративних бар'єрів, пов'язаних з використанням безнаркотичних конопель для різних сфер господарювання призводить до певних позитивних результатів. Державні структури вже готові не тільки вислуховувати побажання українських коноплярів, але й змінювати національне законодавство в інтересах виробників та переробників безнаркотичних конопель. 

Саме з метою роз'яснення того, для чого можна використовувати зелену масу безнаркотичних конопель, Асоціація "запускає" цикл публікацій загальноосвітнього характеру. 

Даний матеріал стосується конопляного пива, яке варять у країнах Європейського Союзу, Канаді, Японії, США з листя технічних конопель.  

Imolux In Sa - пивоварня міста Лугано (Швейцарія) варить пиво високої якості «Hanfblüte» з промислових сортів технічних конопель. Сорт «Hanfblüte» в перекладі означає «конопляна квітка» і повністю виправдовує свою назву. Ароматне хмільне пиво, що рясно піниться та насичено запахом конопель.

«Hanfblüte» відзначено преміями кількох виставок та фестивалів, невеликими партіями продається в 17 країн світу. Про популярність напою на його батьківщині говорить той факт, що на експорт іде лише 15% від виробленого. Пиво можна купити в більшості магазинів та нічних ларьків країни. Бізнес існує з 1999 року та щорічно додає 3-5% обороту, незважаючи на транспортні витрати. 

Schremser Hanf Bier - австрійська марка світлого конопляного пива, виробленого в місті Шремс. «Шрамсер» - світле пиво, зварене з натурального хмелю та австрійських конопель. Культивуванням технічних конопель для заводу «Шрамсер» займається спеціально створене для цього співтовариство жителів невеликого селища Реінгерс. Конопляне пиво «Шрамсер» - трохи міцніше звичайного та містить 5,1% алкоголю. Колір напою тяжіє до блідо-золотистого, піна дрібна і швидко осідає. Смак і аромат «Шрамсера» - це головні відмінні риси даного продукту, так як вони дуже близькі до запаху свіжоскошених конопель, з помітною нотою хмелю. 

Схоже, конопляне пиво, або Hanf Bier, стає тепер традиційним напоєм в Німеччині. Новинка, сорт Bio Hanfbier від компанії Hanfthaler, виготовляється за традиційною німецькою пивовареною технологією, з використанням натурального хмелю, солоду та інших певних інгредієнтів - однак, з додаванням в рецепт суцвіть конопель. 

Eurobräu GmbH - з 2004 року виготовляє єдине в Європі темне конопляне пиво «Cannabis», імпортоване в Італію та Німеччину. Конопляне пиво «Cannabis» розливається в стандартні кеги та скляні пляшки ємністю 0,5 л. Це єдине темне міцне конопляне пиво в Європі, міцність напою - 8%. Пиво вариться на замовлення в невеликій баварської пивоварні (Німеччина), головний офіс та відділ маркетингу розташовані в містечку Ротенбург поблизу Люцерни (Швейцарія). Кеги поставляються в кафе і пивбари по всій країні, всього близько 150 точок, пляшкове пиво продається в Швейцарії та Італії

Виробники пива «Ейфорія Каннабис» з конопляним смаком розраховують на можливість експорту свого продукту в Росію. Однак надії на те, що пиво відповість вимогам російських законів про «пропаганду наркотиків», майже немає: практично всі елементи оформлення цього продукту легко потрапляють тут в категорію табуйованих зображень і слів, тому, швидше за все, росіяни зможуть спробувати його лише виписавши партію продукту по пошті

Сімейна пивоварня Schloss Brauerei Eggenberg (Форхдорф, Австрія) варить конопляне пиво Spirit Of Hemp з використанням екстракту конопель. Двохсотрічний досвід роботи на конопляному ринку Європи та зокрема Австрії змушує власників підприємства уважно стежити за тенденціями і напрямами переваг споживачів пива. Саме з цієї причини останнє десятиліття дана австрійська пивоварня виготовляє улюблений європейцями слабоалкогольний напій Spirit Of Hemp з використанням технічних конопель. Дана марка конопляного пива продається повсюдно не тільки на території Австрії, але й експортується в Іспанію, Німеччину, Бельгію та Францію.

TURN - hanf bier - конопляне пиво, експортоване в ряд європейських країн і США. Слово «Turn» перекладається з англійської як «поворот», саме це і мали на увазі творці однойменної пивоварні. У їх концепцію входило створення принципово нового, несподіваного, «поворотного» напою. Алкогольний напій Turn дуже оригінальний за смаком. Виробляється напій в Баварії на основі місцевого хмелю, солоду пахучої конопляної витяжки. Засновник підприємства - англієць, який працює в Мюнхені, та, завдяки його комерційним зв'язкам на батьківщині, велика частина продукції експортується до Англії. Іспанія є другим основним ринком.

Автор: 
Олександр Ігнатюк
Обучение в рамках "Конопляного Университета"
13.10.2020

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter