Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

У Західній Австралії побудовано село з костробетону

27.12.2018

Ініціативи різних комерційних компаній та некомерційних проектів вже призвели до того, що уряд штату Західної Австралії надав гранти у розмірі $ 145 тисяч для підтримки конопляної промисловості штату. Інші ініціативи австралійських коноплярів призвели до легалізації можливості працювати з конопляними продуктами в Австралії, що призвело до буму продажу продуктів з конопель на території всієї країни.
 
На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів нами вже кілька разів описувалися технології будівництва «Австралійських будинків з конопель». 

Еко село, що складається з 12 будинків, нещодавно відкрилося недалеко від міста Данія, розташованого в штаті Західна Австралія. Керівник проекту DecoHousing у ході його презентації заявив засобам масової інформації, що «це найбільший будівельний проект втілений в життя з використанням костробетону в Австралії».

Розроблений компанією DecoHousing Denmark Group, проект є місцевою ініціативою щодо створення спільного житла будівельників /власників побудованого за допомогою костробетону будівель і споруд. Зокрема, група зацікавлених австралійців створила власну компанію для будівництва 12 одиниць доступного екологічного житла. Проект вартістю $ 3,45 млн. Був втілений у життя всього в 250 метрах від центру містечка Данія.

 

За словами учасників DecoHousing, його частково замислювали для того, щоб продемонструвати переваги костробетону як відмінного будівельного матеріалу. Втілення у життя цієї ідеї надихнуло ряд будівельних компаній регіону і всієї Австралії на розробку нових проектів з будівництва будівель та споруд з використанням різних конопляних інгредієнтів.

Коментар Асоціації «Українськи технічні коноплі»
 
З одного боку, нами вже описувалася тенденція при якій «недостатність заводів з переробки конопель на прикладі австралійської будівельної індустрії» не дає можливість галузі динамічно розвиватися, з іншого акцентувалася увага на тому, що  «У Новій Зеландії «запускається» перший завод з переробки конопляної трести». Можна констатувати, що в Океанії розвиток конопляної індустрії досягає тих рівнів, коли флагмани місцевого виробництва технічних конопель ставлять заводи первинної переробки, відповідно виходячи з виробленої ними конопляної продукцією поки на внутрішній ринок.
 
З огляду на той факт, що костробетон відмінно здатний протистояти вогню (регіон страждає від регулярних лісових пожеж) та значних перепадів температур, австралійські будівельники схиляються до думки про те, що саме цей будівельний матеріал є ідеальним для регіону. На даний момент костра, призначена для будівництва села DecoHousing імпортувалася, проте вже наявний досвід конопляного будівництва наочно демонструє, що костробетон користується попитом на будівельному ринку Австралії.
 
Подібного роду ініціативи різних комерційних компаній та некомерційних проектів вже призвели до того, що уряд штату Західна Австралія надав гранти у розмірі $ 145 тисяч для підтримки конопляної промисловості штату. Інші ініціативи австралійських коноплярів привели до легалізації можливості працювати з конопляними продуктами в Австралії, що призвело до буму продажу продуктів з конопель на території всієї країни.

 

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter