Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

У США передбачуваний бум виробництва виробів з біокомпозитних матеріалів на конопляній основі

25.12.2018

Американські виробники біокомпозитних матеріалів на основі конопель вже домоглися результатів, згідно з якими їх невеликі партії виробів з біопластику продаються за ціною, яка тільки на 6% перевищує вартість традиційних пластмас. Подальше зниження витрат призведе до того, що конопляний біопластик зможе на рівних конкурувати з традиційними виробниками пластмас як за ціною, так і за своїми фізичними, механічними або хімічними характеристиками, а в цілому ряді випадків зможе перевершувати традиційні полімерні матеріали.
 
Після того, як президент США підписав зміни до «Закону про сільське господарство», у рамках якого культивування, переробка, а також продаж продукції з технічних конопель офіційно дозволені на федеральному рівні, створені всі умови для стрімкого зростання американського коноплярства. Прийняття даного нормативно-правового акту підштовхнуло безліч компаній у США до активного просування раніше неможливих сценаріїв, розвитку фірм у ряді секторів американського коноплярства які активно відкриваються.
 
До недавнього часу спроби створення виробничих потужностей, з переробки конопляної сировини та виробництві біокомпозитних матеріалів на основі конопель терпіли невдачу у зв'язку з тим, що обсяг виробництва конопель в країні був надзвичайно невеликим. Розуміючи тенденцію, згідно з якою починаючи з 2019 року обсяги промислових посівів технічних конопель істотно збільшяться, ті напрацювання, які існують у сфері виробництва біокомпозитних матеріалів на конопляній основі починаючи з 2019 року будуть активно впроваджуватися у масове виробництво.
 
Зокрема, цілий ряд американських компаній, які спеціалізуються на виробництві канабіноїдів для використання їх у продуктах харчування або косметичних засобах, вкладають власні фінансові ресурси у розвиток технологій, пов'язаних з виробництвом біокомпозитних матеріалів на основі конопель. До недавнього часу надлишки виробництва у вигляді конопляної біомаси експортувалися до Азії в зв'язку з тим, що вони не могли бути перероблені на території США через недосконалість, чинного на той момент законодавства. Тепер же з'являється можливість переробки конопляної біомаси на території США і відповідно виробництві конопляних пластикових полімерів. Американські коноплярі вже ведуть інтенсивні переговори та укладають відповідні договори з виробниками пакувальної продукції, а також фінансують пробні партії виробів, що виготовляються на основі біокомпозитних матеріалів на основі конопляної сировини.
 
На даний момент американські виробники біокомпозитних матеріалів на основі конопель вже домоглися результатів, згідно з якими їх невеликі партії виробів з біопластику продаються за ціною, яка тільки на 6% перевищує вартість традиційних пластмас. Подальше зниження витрат призведе до того, що конопляний біопластик зможе на рівних конкурувати з традиційними виробниками пластмас як за ціною, так і за своїми фізичними, механічними або хімічними характеристиками, а в цілому ряді випадків зможе перевершувати традиційні полімерні матеріали.
 
На щастя для американських виробників біокомпозитних матеріалів на конопляній основі в країні вже існує значна кількість фірм, що виготовляють продукти харчування, косметичні або фармакологічні засоби, які вважають за краще використовувати упаковку, виготовлену з біокомпозитних матеріалів на основі конопель що розкладаються. Екологічність яка ними позиціонується не дозволяє їм використовувати традиційні пластмаси, виготовлені з використанням похідних різних викопних ресурсів. Екологічний тренд виробництва біокомпозитних матеріалів на конопляній основі є ще однією причиною того, що американські інвестори останнім часом активно вкладаються у виробництво біокомпозитних матеріалів виготовлених з використанням різних конопляних інгредієнтів які розкладаються.
 
Коментар Асоціації «Українські технічні коноплі» 
Нещодавні дослідження, проведені фондом Еллен Макартур наочно свідчать про те, що при сьогоднішніх темпах виробництва і без зміни характеру утилізації, вага пластикових відходів у світовому океані може перевищити вагу риби до 2050 року. Щорічно у всьому світі виробляється близько 300 мільйонів тонн пластику. Очікується, що тільки у США в 2019 році буде вироблятися близько 23 тисяч тонн біокомпозитних матеріалів на конопляній основі. Даний обсяг вже може продемонструвати флагманам американської індустрії перспективи використання біокомпозитних матеріалів на основі конопель, а також можливості заміщення традиційних технологій виробництва пластмас на конопляні.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter