Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

У Мексиці схвалені перші 38 безрецептурних продуктів, які містять канабіноїди

21.12.2018

Вперше влада Мексики схвалили вироби, отримані з конопель які містять канабіноїди для продажу їх безрецептурним способом. Тридцять вісім конопляних продуктів, затверджених Федеральною комісією Мексики щодо захисту від санітарних ризиків (Federal Commission for the Protection against Sanitary Risk, COFEPRIS), будуть доступні у оптових та роздрібних мережах, а також за допомогою онлайн-каналів торгівлі до кінця поточного року.

Сім компаній - чотири з Мексики, дві з США і одна з Іспанії - отримали дозвіл на безрецептурний продаж своїх товарів, у тому числі:

• 21 харчової добавки;

• 9 косметичних продуктів;

• 6 продуктів харчування або напоїв;

• 2 види сировини.

Всі затверджені продукти не містять або містять мінімальну кількість (менше 1% тетрагідроканабінолу) і можуть продаватися без рецептів, або спеціальних дозволів. У COFEPRIS надійшла 51 заявка на поширення на території країни канабіноїдних товарів, однак частина з них була відхилена.

Як було заявлено на прес-конференції, спеціально з цього приводу організованої для засобів масової інформації, федеральним комісаром COFEPRIS паном Тепозом (Julio Sanchez y Tepoz) «Комісія зобов'язується своєчасно задовольняти додаткові заявки на продаж канабіноїдної продукції на території країни у тому випадку, якщо вони будуть відповідати розробленим спеціально з цією метою "Керівним принципам з контролю за здоров'ям при використанні конопель та їх похідних" ("Lineamientos en materia de control sanitario de la cannabis y derivados de la misma")».

«Ці дозволи були видані відповідно до інструкцій, які були недавно опубліковані COFEPRIS», говорить Хосе Альберто Кампос Варгас (Jose Alberto Campos Vargas) адвокат мексиканської юридичної фірми Sanchez DeVanny.

Коментар Асоціації «Українські технічні коноплі»

У «Керівні принципи по контролю за здоров'ям при використанні конопель і їх похідних» найімовірніше найближчим часом будуть внесені доповнення у зв'язку з внесенням змін в чинне законодавство країни і можливістю культивування, переробки та виробництва канабіноїдної продукції в самій Мексиці. До тих пір, поки в країні не з'являться власні канабіноїдні продукти, конопляні товари або сировина багата канабіноїдами буде імпортуватися на територію країни на підставі керівних принципів COFEPRIS.

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter