Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

У Канаді розробляється нормативно-правова база, яка регламентує використання канабіноїдів у складі косметичних препаратів і продуктах харчування

24.12.2018

У Колорадо продаж харчових продуктів які містять канабіноїди та концентрати виросли з 26,3% ринку у 2014 році, майже до 40% у 2017 році.
 
Протягом 2019 року у Канаді повинні бути прийняті нормативно-правові акти, які регламентують продаж харчових продуктів до складу яких входять канабіноїди та екстракти конопель. Ухвалення вищевказаних документів відкриє доступ для розвитку ряду нових галузей бізнесу та вкладень північноамериканських підприємців, які прагнуть розвивати харчові, косметичні та інші перспективні конопляні ринки, багаті каннабиноидами. Вже до кінця 2019 року у Канаді почнеться продаж їстівних виробів до складу яких будуть входити різні види як наркотичних, так і безнаркотичних канабіноїдів.
 
За інформацією уряду країни, проект правил, що стосуються механізмів використання канабіноїдів у харчових продуктах, а також косметичних препаратах у найближчі кілька тижнів буде опублікований в офіційному джерелі уряду Канади (бюлетень публікується щосуботи, у ньому друкуються проекти нормативно-правових актів, які пропонуються для прийняття).
 
Після опублікування відповідного нормативно-правового акту, урядовцями планується ініціювати процес громадських консультацій для того, щоб дозволити представникам галузі, широкому загалу та урядовцям, які працюють на регіональному рівні, взяти участь у розробці відповідної нормативно-правової бази. Остаточний варіант відповідних правил повинен бути опублікований у Бюлетені приблизно у липні для того, щоб залишився якийсь час до 17 жовтня 2019 року - періоду вступу у силу вищевказаного нормативно-правового акту.
 
Напередодні вступу в силу відповідної нормативно-правової бази, канадські компанії по культивуванню, переробці та продажу конопель вже витрачають значні фінансові ресурси на підготовку до легалізації можливості використання харчових і косметичних продуктів, а також концентратів, в яких будуть міститися канабіноїди. Так за словами Лізи Кемпбелл (Lisa Campbell), генерального директора Lifford Cannabis Solutions з Торонто, величезна кількість компаній ведуть переговори з виробниками косметики, продуктів харчування та напоїв, які хочуть використовувати канабіноїди в рецептурі виробів, що ними виготовляються. Вся конопляна індустрія з нетерпінням очікує прийняття вищевказаних правил у Канаді, що регламентують можливість використання канабіноїдів. Як і раніше залишається багато питань про те, які саме категорії харчових продуктів з канабіноїдами найближчим часом з'являться на ринку, проте лідерами продажу точно стануть напої, так як в рецептурі їх приготування присутні канабіноїди, і вони самі по собі стабільні, а регіональні дистриб'ютори вже налагодили системи роздрібного та оптового продажу».
 
Правила які готуються забезпечать правову основу для бізнесу, що прагне заробити на сформованому ринку косметики та продуктів харчування з канабіноїдами, а також конопляних концентратів. На думку чиновників, які готують вищевказаний документ, правила повинні регулювати наступні аспекти застосування канабіноїдів у різних типах продукції:
 
- прозорість використовуваних інгредієнтів, які містяться в кінцевих продуктах;
 
- неможливість у кінцевому продукті канабіноїдам перетворюватися на шкідливі для організму речовини;
 
- встановлення відповідних доз та граничних розмірів концентрації;
 
- наявність спеціальної упаковки;
 
- спеціальні вимоги до маркування.
 
Коментар Асоціації «Українські технічні коноплі»
 
Канада узаконила легальність використання різних складових конопель в рекреаційних цілях. «Закон про коноплі» (Cannabis Act) набув чинності 17 жовтня 2018 року передбачає, що законний продаж харчових продуктів, що містять різні інгредієнти рослини, а також концентрати конопель, повинні бути дозволені для вільного продажу не пізніше, ніж через рік, після вступу вищевказаного нормативно-правового акту у дію.
 
На даний момент харчові продукти та концентрати займають величезну частку конопляного ринку в тих адміністративно-територіальних одиницях США, в яких дане питання регламентоване на рівні нормативно-правової бази. Зокрема, в Колорадо продаж харчових продуктів які містять канабіноїди та концентратів виросли з 26,3% ринку у 2014 році, майже до 40% у 2017 році (дані «Групи, яка розробляє політику щодо конопель в інтересах Департаменту доходів Колорадо» (Marijuana Policy Group for the Colorado Department of Revenue).
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter