Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Porsche створив перший гоночний автомобіль з конопель (фото)

02.01.2019

Отриманий біокомпозитний матеріал має властивості аналогічні вуглецевому волокну з точки зору ваги та механічних характеристик (жорсткість, стійкість до корозії та ін.).
 
На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів нами неодноразово описувалися тенденції в автомобільній промисловості, спрямовані на використання біокомпозитних матеріалів на основі конопель найбільшими світовими автомобільними концернами (Peugeot Citroën, Alfa Romeo, BMW, Ford, Kestrel. У статті «Франція врятує автопром« озелененням» описувалися методи підтримки французьких виробників, яким ставилося використовувати конопляні технології для виживання на дуже конкурентному автомобільному світовому ринку. Зокрема, акцентувалась увага на тому, що "Використання конопляних інгредієнтів при виробництві дверних панелей дозволяє знизити кінцеву вага виробу на 25%". Описувалися гоночні «Американський екологічний спорткар» і «Lotus Eco Elise» виготовлені з використанням біокомпозитних матеріалів на конопляній основі та автомобіль «Переможця SEM-2013», деталі якого були виготовлені з додаванням cannabisa. Визнанням же досягнень у застосуванні біокомпозитних матеріалів на основі конопляних волокон в автомобілебудуванні стало присудження престижної європейської премії конструкторам гоночного Mustang GT RTD 9.
 

У даному матеріалі описується нова модель Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport, материнська структура якого нещодавно розкрила характеристики даної гоночної машини, корпус і ряд конструктивних елементів якої виготовлений з біокомпозитних матеріалів на конопляній основі.

 

дизайн внутрішнього убранства

За словами розробників «При розробці Cayman GT4 Clubport 718 основний акцент робився не тільки на керованості автомобіля та максимально швидкий час проходження дистанції, але і на використання відновлюваної сировини, яка після закінчення терміну експлуатації може максимально безболісно для навколишнього середовища утилізуватися. Дана модель гоночного автомобілю - перше серійне гоночне авто з деталями кузова, виготовленими з композиційних матеріалів на конопляній основі. Зокрема, двері водія та пасажира, крила і задній спойлер складаються з суміші органічних волокон, отриманих у результаті переробки сільськогосподарських продуктів, в першу чергу конопляного волокна. Отриманий біокомпозитний матеріал має властивості аналогічні вуглецевому волокну з точки зору ваги та механічних характеристик (жорсткість, стійкість до корозії та ін.) ».

 

зовнішні елементи

Характерним є той факт, що використання біокомпозитних матеріалів на основі конопель у ході виробництва спортивного автомобіля відбилося на вазі, оскільки спортивний автомобіль після подібного роду удосконалень важить всього 1320 кілограм. За словами менеджера компанії Porsche, що спеціалізується на спортивних моделях «Новий Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport володіє набагато більшими гоночними характеристиками, ніж його попередник. Не дивлячись на те, що потужність двигуна значно зросла, інженерам компанії вдалося при зменшенні ваги збільшити аеродинамічне навантаження, тим самим значно збільшивши стійкість автомобіля на дорозі та швидкість його переміщення».

Коментар Асоціації «Українськи технічні коноплі»

Минуло понад 80 років з моменту створення Ford Car Hemp Body Car, який на 80% був виготовлений з конопляних волокон та заправлявся горючим, виготовленим на основі конопель. Даний матеріал черговий раз вказує на  зростаючу тенденцію автомобільних компаній по «Поверненню конопляного біокомпозиту у сучасне автомобілебудування».

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter