Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

Porsche створив перший гоночний автомобіль з конопель (фото)

02.01.2019

Отриманий біокомпозітний матеріал має властивості аналогічні вуглецевого волокна з точки зору ваги і механічних характеристик (жорсткість, стійкість до корозії і т.п.).
 
На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів нами неодноразово описувалися тенденції в автомобільній промисловості, спрямовані на використання біокомпозітних матеріалів на основі конопель найбільшими світовими автомобільними концернами (Peugeot Citroën, Alfa Romeo, BMW, Ford, Kestrel. У статті «Франція врятує автопром« озелененням » (http://tku.org.ua/ru/news/1784) описувалися методи підтримки французьких виробників, яким ставилося використовувати конопляні технології для виживання на дуже конкурентному автомобільному світовому ринку. Зокрема, акцентувалась увага на те, що "Використання конопляних інгредієнтів при виробництві дверних панелей дозволяє знизити кінцеву вага виробу на 25%". Описувалися гоночні «Американський екологічний спорткар» і «Lotus Eco Elise» виготовлені з використанням біокомпозітних матеріалів на конопельній основі і автомобіль «Переможця SEM-2013», деталі якого були виготовлені з додаванням cannabisa. Визнанням же досягнень у застосуванні біокомпозітних матеріалів на основі конопельних волокон в автомобілебудуванні стало присудження престижної європейської премії конструкторам гоночного Mustang GT RTD 9.
 

У даному матеріалі описується нова модель Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport, материнська структура якого нещодавно розкрила характеристики даної гоночної машини, корпус і ряд конструктивних елементів якої виготовлений з біокомпозітних матеріалів на конопельній основі.

 

дизайн внутрішнього вбранства

За словами розробників «При розробці Cayman GT4 Clubport 718 осчновной упор робився не тільки на керованості автомобіля і максимально швидкий час проходження дистанції, але і на використання відновлюваної сировини, яка після закінчення терміну експлуатації може максимально безболісно для навколишнього середовища утілізуватися. Дана модель гоночного автомобіля - перше серійне гоночне авто з деталями кузова, виготовленими з композиційних матеріалів на конопельній основі. Зокрема, двері водія і пасажира, крила і задній спойлер складаються з суміші органічних волокон, отриманих у результаті переробки сільськогосподарських продуктів, в першу чергу конопляного волокна. Отриманий біокомпозітний матеріал має властивості аналогічні вуглецевого волокна з точки зору ваги і механічних характеристик (жорсткість, стійкість до корозії і т.п.) ».

 

зовнішні элементи

Характерним є той факт, що використання біокомпозітних матеріалів на основі конопель у ході виробництва спортивного автомобіля відбилося на вазі, оскільки спортивний автомобіль після подібного роду удосконалень важить всього 1320 кілограм.За словами менеджера компанії Porsche, що спеціалізується на спортивних моделях «Новий Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport володіє набагато більшими гоночними характеристиками, ніж його попередник. Не дивлячись на те, що потужність двигуна значно зросла, інженерам компанії вдалося при зменшенні ваги збільшити аеродинамічну навантаження, тим самим значно збільшивши стійкість автомобіля на дорозі і швидкість його переміщення ».

Коментар Асоціації «Українськи технічні коноплі»

Минуло понад 80 років з моменту створення Ford Car Hemp Body Car, який на 80% був виготовлений з конопельних волокон і заправлявся горючим, виготовленим на основі конопель. Даний матеріал черговий раз вказує на  посилюючу тенденцію автомобільних компаній по «Поверненню конопляного біокомпозу у сучасне автомобілебудування».

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter