Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Окремі тенденції ринку медичних конопель США

14.01.2019

Основну ставку найбільші американські конопельні компанії будуть робити на розширення ореолу своєї присутності на внутрішньому ринку канабіноідної терапії, проте вже через не надто тривалий час стане відчуватися «промацування» можливості виходу на азіатський і в першу чергу європейський ринки.
 
На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів неодноразово описувалися стрімко розвиваючися процеси у сфері канабіноідної медицини Канади, Ізраїлю, окремих європейських країн. У даному матеріалі штрихами будуть продемонстровані окремі тенденції ринку канабінідної медицини, яка активно розвивається на території найбагатшої країни у світі.
 
Необхідно відразу ж зазначити, що п'ятірка лідерів американського конопельного ринку не є статичною, наприклад, Green Thumb Industries зовсім недавно стрімко увірвалася в лідери і продовжує стрімко нарощувати свою присутність шляхом проведення агресивної експансіоністської політики. Станом на початок січня 2019 року найбільшими багатопрофільними конопельним компаніями на американському ринку з найбільшою ринковою капіталізацією які публічно торгують є Curaleaf, Green Thumb Industries, MedMen, Acreage Holdings і Trulieve.
 
• Curaleaf (ринкова капіталізація $ 2,6 млрд.) Працює в 11 штатах. Компанія керує найбільшою в США системою надання послуг канабіноідної терапії, включаючи 42 диспансерів, 12 підприємств, які спеціалізуються на культивуванні і 10 переробних підприємств.
 
• Green Thumb Industries (ринкова капіталізація $ 1,8 млрд.). Експлуатує 12 об'єктів, які спеціалізуються на культивуванні і 85 диспансерами у 10 штатах.
 
• MedMen (ринкова капіталізація $ 1,5 млрд.) Присутня у 12 штатах за допомогою експлуатації 16 підприємств, які спеціалізуються на культивуванні і переробці терапевтичних конопель і керуючи діяльністю 76 магазинів роздрібної торгівлі конопельної продукції.
 
• Acreage Holdings (ринкова капіталізація $ 1,3 млрд.) - експлуатує 15 об'єктів, які спеціалізуються на культивуванні конопель, а також курирує роботу 78 диспансерів у 19 штатах.
 
• Trulieve (ринкова капіталізація $ 994 млн.) Працює у Каліфорнії, Массачусетсі, Флориді (керує 23 диспансерами у штаті).
 

Присутність найбільших публічно торгуючих американських компаній у різних адміністративно-територіальних одиницях США

 

Коментар Асоціації «Українськи технічні коноплі»
 
Американський ринок який надає послуги канабіноідної терапії має явно фрагментований характер. Не дивлячись на домінування в окремих штатах місцевих гравців, простежується тенденція щодо консолідації ринку і його укрупнення (протягом останніх 5 років оформлено понад 300 угод по злиттю і поглинанню).
 
Основну ставку найбільші американські конопельні компанії будуть робити на розширення ореолу своєї присутності на внутрішньому ринку канабіноідної терапії, проте вже через не надто тривалий час стане відчуватися «промацування» можливості виходу на азіатський і в першу чергу європейський ринки.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter