Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

Конопляні лижі отримали нагороду і премію на виставці ISPO

16.10.2019

Використання системного дизайну для об'єднання натуральних матеріалів місцевого виробництва з інноваційними методами виробництва і науковим підходом - це реальне натхнення для всіх, хто знаходиться в індустрії лижних товарів і за її межами.

На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів вже описувалося, як « Сноуборди з конопель отримали екологічну премію » від EuroSIMA Industry Awards в 2011 році.

Лижі з біокомпозітного матеріалу на основі конопляного волокна «MonViso edition» отримали нагороду на одній з основних виставок для професіоналів спортивного бізнесу (ISPO) в категорії «лижі для спорту і фрірайду», а також премію ISPO Eco Achievement Award. 

Згідно з висновком журі ISPO «Використання системного дизайну для об'єднання натуральних матеріалів місцевого виробництва з інноваційними методами виробництва і науковим підходом - це реальне натхнення для всіх, хто знаходиться в індустрії лижних товарів і за її межами». 

Лижі були розроблені в рамках навчального курсу з системного дизайну для сталого розвитку в Швейцарській вищій технічній школі Цюріха (Swiss Federal Institute of Technology Zurich). Цей виріб демонструє можливості по створенню "зеленої кругової економіки в гірській місцевості", наприклад Швейцарії .

Коментар Асоціації «Українська технічна конопля»

Питання пов'язані з використанням рослини в якості основи для виробництва біокомпозітних матеріалів на основі конопель будуть розглядатися в ході обговорення на круглому столі " Конопляне сировину - технології його використання в будівництві, виробництві біокомпозітних матеріалів і меблів ". Захід заплановано на 12 листопада в рамках « Конопляного Університету » на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter