Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Конопляні будівельні технології «Green Lego» (фото)

06.11.2018

З використанням даної методики вперше в Канаді побудовано споруду, яке є авангардом «зелених технологій» і вважається однією з найбільш стійких, безпечних і найбільш ефективних моделей будівництва, пропонованих для впровадження на будівельному ринку Північної Америки.

Розроблено і вже втілена в життя будівельна технологія, яка грунтується на створенні споруд з конопляних блоків. Не дивлячись на те, що дана методика будівництва має кілька назв «Нешкідливий будинок» ( "Harmless Home"), «Будинок, який не шкодить» ( "La casa che non fa danni"), найбільше вона відома як «Green Lego» . Подібного роду назва з'явилася за аналогією з конструктором «Lego», з цеглинок якого дітки збирають все, що може «намалювати» їх фантазія. Аналогічним чином з конопляних блоків виготовлених з суміші багаття, води і вапна можна побудувати будь-яку конструкцію, яку зможе придумати архітектор і схвалити замовник. 

 

                     Використання в цоколі                                           Різка блоков 

За словами власника першого в Канаді «Green Lego» будівлі Арно Кейнон (Arno Keinonen) «Я надзвичайно задоволений остаточним результатом. Конопляні блоки, вироблені в Калгарі, зберігають всі біологічні властивості конопляного сировини і демонструють відмінні показники вогнестійкості, теплової та акустичної ізоляції, а крім усього іншого володіють прекрасними антибактеріальними властивостями. Костробетон - це матеріал який дихає, запобігаючи утворенню цвілі і створюючи всередині приміщення сприятливу для функціонування людського організму середу. Крім того, «Green Lego» дозволяє створювати споруди з низьким споживанням енергії, так звані «пасивні будинки». 

 

                   Формування балконів                   Розміщення внутрішніх комунікацій 

Директор будівельної компанії Майкл ДеХемплейн (Michael DeChamplain) акцентує увагу на тому, що технічні коноплі в період вирощування і в ході «зеленого будівництва» поглинає велику кількість вуглеводнів з навколишнього середовища. Однією з основних проблем сучасного будівництва є «негативний екологічний шлейф» супроводжує весь ланцюжок виробництва, поставок і самого процесу зведення нової будівлі. На відміну від традиційних технологій виробництва та будівництва з костроблоков володіє «негативним вуглецевим слідом». Побудований житловий будинок на острові Ванкувер був першим в Канаді проектом подібного роду. В даний час будуються ще дві споруди з використанням технології «Green Lego». Сподіваємося на те, що використання костроблоков стане стандартом в будівельній галузі. Використання «Green Lego» надзвичайно невибаглива і ефективно, тому коли її масштабують, вона зможе успішно конкурувати з усіма іншими будівельними технологіями отримали широке поширення не тільки в Канаді, а й в усьому світі. 

 

   Створення віконних та двірних отворів   Будівля, побудована за технологією "Green Lego" 

Коментар Асоціації «Українські технічні коноплі»

На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів вже описувалася методика застосування будівельних блоків з конопель на канадському острові Ванкувер. Не дивлячись на це має сенс повернутися до висвітлення даної технології для того, щоб «розглянути» системність підходу канадських будівельних компаній не тільки до маркетингових досліджень і впровадження новітніх технологій на зводяться ними об'єктах, а й акцентувати увагу на тому, що навіть після закінчення будівельних робіт експлуатаційні характеристики споруди постійно контролюються для того, щоб новим замовникам наочно демонструвати максимальну ефективність вкладення коштів в подібного роду конопляну недв жімость. З використанням даної методики вперше в Канаді побудовано споруду, яке є авангардом «зелених технологій» і вважається однією з найбільш стійких, безпечних і найбільш ефективних моделей будівництва, пропонованих для впровадження на будівельному ринку Північної Америки.

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter