Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Компанія, яка займається канабіноїдним напрямком в Ірландії отримує грант на розвиток

28.12.2018

З огляду на перспективи використання національних сортів технічних конопель терапевтичної спрямованості можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що найближчим часом на український ринок будуть виведені ряд продуктів харчування, косметичних засобів, а також біологічно активних добавок національного виробництва, збагачених безнаркотичними канабіноїдами.
 
На сторінках профільного електронного видання українських коноплярів вже не одноразово акцентувалася увага наших читачів на тенденції щодо істотного зменшення собівартості конопляної продукції терапевтичної спрямованості за рахунок створення спеціальних технічних сортів медичного спрямування. Яким чином ірландські компанії, які спеціалізуються на виробництві КБД намагаються вирішити дану проблему і як в цьому їм допомагає уряд країни, викладається у даному матеріалі.
 
Два фермера які вирощують коноплі в Ірландії отримали стипендію у розмірі € 15 тисяч для розвитку свого конопляного бізнесу в Агентстві з розвитку підприємств Ірландії.
 
Бізнес партнери Лаура Фолі (Laura Foley) та Деніел Лайонс (Daniel Lyons) відкрили свою компанію Canabaoil у кінці 2017 року. Вищевказана нагорода надана в рамках програми Агентства «Нові рубіжі» "New Frontiers" і входить у число декількох премій, які щорічно присуджуються стартапам з високим потенціалом розвитку.
 
За словами переможців конкурсу «це можливість розробити бізнес-план стратегічного розвитку конопляного бізнесу, складеного під керівництвом групи міжнародних експертів. Крім того, це визнання перспективності компанії, яке відкриває в країні інші можливості для лобіювання інтересів національного коноплярства в урядових і ділових колах та додання легітимності ірландській конопляній індустрії, яка зароджується".
 
Власники компанії Canabaoil планують представити загальноєвропейському ринку настоянку багату канабідіолом вже у березні 2019 року, а також технології її використання у косметичних засобах, продуктах харчування, безалкогольних та алкогольних напоях та кормі для домашніх тварин.
 
У 2018 році ірландські коноплярі вирощували на своїй фермі французькі сорти Futura та Felina. За словами компаньйонів «вони з'ясували, що обидва сорти основну енергію росту рослин витрачають на виробництво насіння, а не на зростання трихом, багатих канабіноідами». У зв'язку з тим, що французькі сорти технічних конопель погано підходять для використання рослин в терапевтичних цілях, партнери задалися питанням, яке ж становище речей на ринку насіннєвого матеріалу технічних конопель терапевтичної спрямованості в ЄС.
 
У ході вивчення даного питання компаньйонами був зроблений наступний висновок:
 
- європейський ринок відчуває гостру потребу у сортах технічних конопель, багатих на безнаркотичні канабіноїди;
 
- сорти технічних конопель, внесені у базу дозволених для вирощування на території ЄС орієнтовані переважно на насінництво та виробництво клітковини;
 
- виведення сортів з низьким вмістом тетрагідроканабінолу (ТГК) і високим вмістом канабідіолу (КБД) потенційно надзвичайно цікаво конопляному ринку ЄС, в першу чергу для невеликих спеціалізованих виробників конопель, які хочуть вирощувати рослину саме для використання її терапевтичних властивостей.
 
Саме тому отримані фінансові ресурси від держави власники компанії Canabaoil планують спрямувати на пошуки рішення ключового питання бізнесу, який їм належить - пошуку сортів технічних конопель терапевтичної спрямованості з мінімальною кількістю ТГК і значною кількістю КБД.
 
Коментар Асоціації «Українськи технічні коноплі»
 
Селекціонерами нашої країни виведено сорти технічних конопель терапевтичної спрямованості, вміст в яких ТГК відповідає чинному законодавству України, а кількість КБД можна порівняти з сортами, які використовуються в економічно розвинених країнах в медичних цілях. Про перспективи використання даних сортів предметно йшлося у ході круглого столу «канабіноїдна терапія», який проходив у рамках проекту «Конопляний Університет». З огляду на перспективи використання національних сортів технічних конопель терапевтичної спрямованості можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що найближчим часом на український ринок будуть виведені ряд продуктів харчування, косметичних засобів, а також біологічно активних добавок національного виробництва, багатих на безнаркотичні канабіноїди.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter