Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Cannabis Expo 2019 у Греції (фото)

15.01.2019

На думку державних чиновників Греції, видані у кінці 2018 року перші кілька ліцензій на легальне культивування і переробку конопель, дозволять здійснити початкові інвестиції в галузь у розмірі € 185 млн. У найближчі три роки обсяг вкладень фінансових ресурсів в різні сфери коноплярства країни може скласти близько € 1 млрд.

 З 11 по 13 січня в Афінах (Греція) була проведена виставка Athens Cannabis Expo 2019. Більше 150 експонентів представляють конопельну індустрію Греції, а також інших країн другий рік поспіль демонструють відвідувачам нові продукти і досягнення у різних сферах сучасного коноплярства.

На виставці була представлена ​​продукція більше 150 експонентів

Продуктовий напрямок

 

 

Косметика

 

Вироби, виготовлені з використанням конопельного волокна

 

Зообізнес

 

Коментар Асоціації "Українськи технічні коноплі"
 
Країна легалізувала канабіс для медичного використання у 2017 році і скасувала заборону на вирощування і виробництво рослини у 2018 році. Греція, яка поступово виходить з фінансової кризи десятиліття, у листопаді 2018 року видала перші дві ліцензії приватним виробникам конопель, причому державні чиновники розглядають ще 12 аналогічних заявок на культивування та переробку cannabisa.
 
Країни Південної Європи, де багато сонця і м'яка зима, такі як Греція, Португалія і Кіпр, ідеально підходять для вирощування конопель, а з часом можуть стати серйозними конкурентами усім країнам зі стрімко розвиненою конопельною промисловістю континенту. Дешева робоча сила і доступ на ринки країн ЄС та Близького Сходу також роблять Грецію ідеальною країною для експансії іноземних cannabis-компаній на прилеглі ринки саме з цього регіону.
 
На думку державних чиновників Греції, видані у кінці 2018 року перші кілька ліцензій на легальне культивування і переробку конопель, дозволять здійснити початкові інвестиції в галузь у розмірі € 185 млн. У найближчі три роки обсяг вкладень фінансових ресурсів в різні сфери коноплярства країни може скласти близько € 1 млрд. зокрема, за словами керуючого партнера американської компанії "Devcann" Джеймса Айкс, яка вже інвестувала € 12 млн. у вирощування і експорт медичних конопель, а також можливості її використання у Греції "Країну по її коноплярському потенціалу можна вже зараз назвати Європейською Каліфорнією".
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter