Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

На Балканах психоактивну коноплю будуть використовувати в медичних цілях

05.07.2017

Одна з австралійських компаній, що спеціалізується на виробництві медичних препаратів і косметичних засобів оголосила в засобах масової інформації про завершення переговорів і підписання відповідних домовленостей на постачання фармацевтичних препаратів на конопляній основі в Словенію, Боснію і Хорватію.
 
Оголошено, що за допомогою словенського дистриб'ютора в вищевказані країни будуть поставлятися активні фітоканнабіноідні інгредієнти.
 
Не дивлячись на те, що в 2016 році в Хорватії на законодавчому рівні врегульовано механізм використання пацієнтами психоактивних конопель для лікування ряду важких, в тому числі хронічних захворювань, до сих пір рецепти на застосування психоактивних конопель або медичних засобів на її основі в країні не виписувалися. Інструкція, розроблена Міністерством охорони здоров'я і соціального забезпечення Хорватії, дозволяє купувати пацієнтам, які цього потребують до 0.75 грам тетрагидроканнабинола протягом місяця для використання в ході лікування. Не дивлячись на те, що в Словенії та Боснії подібного роду нормативно-правові акти не розроблені, вищевказаній австралійській компанії дозволено реалізовувати канабіноїдну продукцію на території вищевказаних країн Балканського півострова.
 
Коментар Асоціації «Українська технічна конопля»
 
Компанія, яка уклала контракти на постачання фармацевтичних препаратів на конопляній основі, була організована в 2014 році в австралійському Перті декількома ізраїльськими виробниками психоактивних конопель. У 2016 році співпрацюючи з коноплярами зі Словенії, був отриманий перший пробний урожай в республіці. У столиці країни Любляні споруджені потужності по виробництву різного роду продукції, що містить канабідіол, в тому числі косметичних препаратів виготовлених з використанням КБД.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter