Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Ізраїль продовжує вдосконалювати систему доступу до психоактивних конопель

04.07.2017

C серпня поточного року трохи меньше 100 лікарів в Ізраїлі зможуть надавати звернувшимся до них пацієнтам рецепти на отримання психоактивних конопель зі створюваних для цього запасів спеціалізованих лікувальних закладів. Ще одним нововведенням системи послуг з надання можливості використання конопель в медичних цілях є введення більш досконалої системи розподілу терапевтичних конопель, включеної в систему обслуговування спеціалізованих медичних установ.
 
Порядок подальшого вдосконалення механізмів отримання психоактивних конопель людьми, які цьогопотребують, було оголошено одним з високопоставлених чиновників Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю в ході проведення засідання профільної комісії законодавчого органу країни. Згідно з твердженням чиновника з міністерства, з серпня поточного року трохи менше 100 лікарів в Ізраїлі зможуть надавати звернувшимся до них пацієнтам рецепти на отримання психоактивних конопель зі створюваних для цього запасів спеціалізованих лікувальних закладів.
 
Ще одним нововведенням системи послуг з надання можливості використання конопель в медичних цілях є введення більш досконалої системи розподілу терапевтичних конопель, включеної в систему обслуговування спеціалізованих медичних установ. З цією метою надається додаткове фінансування в розмірі $ 560 тисяч. Крім усього іншого планується вдвічі збільшити кількість медичного персоналу, що займається видачею терапевтичних конопель або різних лікарських засобів, що виготовляються з рослини.
 
Наочним прикладом недосконалості механізмів надання доступу до терапевтичних конопель пацієнтів, які страждають різними типами захворювань, є дозвільні механізми передбачені для фахівців, які спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворювань і медиків, що займаються лікуванням інших видів хвороб. Зокрема лікарі, які спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворювань, можуть безперешкодно дозволити хворим використовувати психоактивну коноплю. Медикам, які займаються лікуванням болю або спеціалізуються на паліативній медицини, травматологів або фахівцям інших медичних спеціальностей для надання аналогічних рецептів необхідно звертатися за дозволом до керівника Міністерства охорони здоров'я країни. Для цього медичним працівникам потрібно оформити більше 20 документів, відправити їх за допомогою електронних засобів зв'язку в Міністерство і упевнитися, що відповідні документи як мінімум потрапили на розгляд державним чиновникам в міністерстві.
 
Крім того, неоднозначною досі є ситуація по відношенню медичного персоналу до лікування за допомогою психоактивних конопель. Необхідно змінювати ситуацію, при якій до пацієнтів, які потребують лікування за допомогою психоактивних конопель, проявляється таке ж відношення як до наркозалежних, а до лікарів, які надають рецепти на отримання конопель або вироблених з неї ліків, як до торговців наркотиками. І це відбувається тоді, коли більш «важкі» наркотичні речовини надаються в значно більших обсягах і за набагато більш спрощеним алгоритмам.
 
Коментар Асоціації «Українська технічна конопля»
 
На даний момент на території «землі обітованої» офіційний дозвіл на використання психоактивних конопель мають близько 28 тисяч пацієнтів. Для реалізації свого конституційного права на використання терапевтичних властивостей рослини, громадянам Ізраїлю на даний момент необхідно пройти досить заплутаний алгоритм, що складається з безлічі бюрократичних процедур.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter