Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Тематика доповідей першого дня конференції EIHA

20.04.2017

Дітям було запропоновано придумати концепцію будівництва ігрового майданчика. Студенти перетворили ці ідеї в 6 концептів, які були виставлені для обговорення в початковій школі. Із запропонованих варіантів дітьми, а також їх батьками був обраний базовий. До моменту виробництва даного ігрового майданчика студентами були підготовлені методичні посібники з метою максимального залучення дітей в процес будівництва, а також надання інформації для батьків по експлуатації та подальшого догляду. Створений макет ігрового майданчика із залученням дітей в подальшому був втілений в будівельні конструкції. Протягом 4 днів групою з 40 студентів із заздалегідь виготовлених деталей конструкції був побудований ігровий майданчик - 3 мірний лабіринт з бамбука і конопель розміром 5x5x5 м.
 
Біокомпозіти

Марк Рейндерс (Mark Reinders) Нідерланди «Чому потрібно використовувати європейське волокно в автомобілебудуванні ЄС»

 

Ніна Граупнеру (Nina Graupner), професор Йорг Мюссіг (prof. Jörg Müssig), Німеччина і Т. Поонсават (T. Poonsawat) Таїланд «Тайсько-німецька програма обміну волоконно-оптичними складовими конопель»

Рачеле Інвеміззі (Rachele Invernizzi) Італія «Італійське ноу-хау в біокомпозіти на основі конопель»
 
Італійська компанія розробила нову формулу біокомпозітних матеріалів, отриманих комбінуванням рослинних матриць і конопляної сировини. У порівнянні з іншими термопластичними матеріалами, на даний момент присутніми на ринку, італійський біокомпозіт не тільки легше і по іншим фізико-механічними властивостями перевершує аналогічні зразки біокомпозітів, на даний момент присутніх на ринку. Унікальність даного матеріалу полягає в тому, що він може замінити всю палітру товарів, які на даний момент виготовляються з синтетично отриманих термопластичних гранул. Ще однією істотною гідністю даного матеріалу є те, що виробництво конопляного біокомпозіту не припускає будь-яких істотних змін в технологічне обладнання, а оскільки його температура виробництва нижче, ніж у традиційних термопластів, це позитивно впливає на витрати для виробництва виробів з даної сировини, а також зменшує навантаження на навколишнє середовище.
 
В основі нового біокомпозіта на конопляній основі лежать наступні постулати: простота виготовлення кінцевих продуктів на його основі, використання при цьому низькотемпературної екструзії, максимальне використання биорозкладаємої рослинної сировини, невелика вартість і питома вага, можливість зміни колірних і оздоблювальних властивостей, а також міцність кінцевих виробів, які не поступаються аналогам, виготовленим з інших біокомпозітних матеріалів.
 
Тести показують, що італійський біокомпозіт на 20% легше і на 30% міцніше ніж полімолочна кислота, що має на даний момент найбільше поширення в якості основи біополімерів. На даний момент перший продукт італійського біокомпозіта на конопляній основі - котушка для 3D-друку тестується для промислового використання в Італії, Нідерландах, Бельгії, Великобританії, Люксембурзі, а також Індії.
 
Будівництво
 

Антонио Трионфи Гонорати (Antonio Trionfi Honorati) Італія «Будинок з конопляних тюків соломи»
 
Налагодивши взаємовигідне співробітництво з фермером, які займаються сільським господарством поруч з місцем будівництва, ви отримуєте високоякісний і дешевий будівельний матеріал, який може лягти в основу зведення запроектованої будівлі. Основа технології полягає в тому, щоб використовувати в якості будівельного матеріалу 20 кілограмових конопляних тюків. Побудувавши конопляну раму будівлі, що зводиться і заповнивши її конопляними тюками, необхідно отримані стіни будівлі залити вапном. Проклавши в стінах електричні, вентиляційні, каналізаційні та інші системи необхідні для комфортного перебування в приміщенні, а також розташувавши сонячні батареї на даху і закривши спеціально для цього залишені отвори дверима і вікнами, виходить екологічно чиста споруда абсолютно придатна для комерційної експлуатації.
 
Особливістю даної технології є те, що будь-яка людина без спеціальної освіти здатна побудувати будинок з конопляних тюків, причому витрати на будівництво подібного роду споруди різко скорочуються. З огляду на характеристики конопляної трести, побудована таким чином споруда буде володіти відмінними тепло-і звукоізоляційними властивостями. Крім того, сам механізм будівництва за допомогою конопляних тюків дозволяє викидати традиційний процес виробництва цегли, безпосередньо пов'язуючи фермера з архітектором. Подібного роду технологія дозволяє істотно скоротити викиди парникових газів, обумовлені необхідністю створення цегли або несучих конструкцій, що виготовляються на великій відстані від місця передбачуваного розташування будівлі. Дана технологія пов'язана з використанням місцевих рослинних ресурсів, практично не робить негативного впливу на навколишнє середовище, а також забезпечує альтернативу фермерам у вирощуванні сільськогосподарських культур, які цікавлять будівельників,а також дає додаткові робочі місця в депресивних сільськогосподарських регіонах.

Маттео Монтеччі (Matteo Montecchi) Італія «Нові будівельні матеріали на конопляній основі із застосуванням формальдегіду»
 
Описується нове покоління натуральних і екологічно чистих матеріалів, в основу яких покладено коноплі з використанням формальдегіду, для використання їх в «зеленому будівництві і дизайні». Проект триває з 2008 року і спрямований на досягнення екологічної стійкості, рециркуляції, енергозбереження. В рамках проекту проводиться пошук нових технологічних процесів, а також створення високорентабельних інноваційних продуктів.

Професор Гі Стейнпут (Prof. Gie Steenput) Нідерланди «Проектування і будівництво дитячого ігрового майданчика з бамбука і конопель»
 
Частина навчального курсу інженера-будівельника в університеті Авансу (Тілбург) проходить на кафедрі архітектури. В рамках даного курсу з вересня 2015 по січень 2016 рр. предметом досліджень була можливість розробки і будівництва дитячого ігрового майданчика з бамбука і конопель. Сам майданчик розташований у внутрішньому подвір'ї початкової школи в Антверпені (Бельгія), де постійно проводять час діти у віці від 6 до 12 років. Саме ця школа залучає велику кількість дітей, для яких голландський не є рідною мовою. Для того, щоб процес комунікації між дітьми відбувався максимально швидко, самим дітям було запропоновано придумати концепцію будівництва даного ігрового майданчика. Студенти перетворили ці ідеї в 6 концептів, які були виставлені для обговорення в початковій школі. Із запропонованих варіантів дітьми, а також їх батьками був обраний базовий. До моменту виробництва даного ігрового майданчика студентами були підготовлені методичні посібники з метою максимального залучення дітей в процес будівництва, а також надання інформації для батьків по експлуатації та подальшого догляду. Створений макет ігрового майданчика із залученням дітей в подальшому був втілений в будівельні конструкції. Протягом 4 днів групою з 40 студентів із заздалегідь виготовлених деталей конструкції був побудований ігровий майданчик - 3 мірний лабіринт з бамбука і конопель розміром 5x5x5 м. В ході проекту були передбачені питання, пов'язані із захистом деталей ігрового майданчика від гниття, негативного впливу сонця і вологи . Університетом планується проведення досліджень з вивчення процесу експлуатації створеної конструкції, а також механізмів природного розпаду бамбука і конопель в кліматичних умовах Західної Європи.

Лоран Гуда (Laurent Goudet) Франція «Костробетон - 16 років будівництва методом сухого розпилення»
 
Для виробництва будь-якого бетону необхідна вода. Брак або дорожнеча водних ресурсів зумовила доцільність створення технології сухого обприскувача з дотриманням відповідних норм і правил гарантує безпеку проживання в побудованому за даною технологією приміщенні.

Моніка Брюммер (Monika Brümmer) Марокко «Параметри, що впливають на властивості конопляних систем»
 
Синтезовані різні параметри, що впливають на характеристики дуже перспективного матеріалу для енергозберігаючих оболонок будівель, відомих як костробетон. Змінні не тільки залежать від самого агрегату установки, але також від вибору сполучних, складів і процедур застосування. В ході будівельних операцій конопляні волокна важче контролювати ніж мінеральні або синтетичні, наприклад, у зв'язку з їх здатністю вбирати вологу або через здатність вивільнення полісахаридів, які впливають на процес схоплювання. Розглядаються переваги та недоліки застосування в сучасному будівництві костробетона в порівнянні з традиційними бетонними сумішами.

Волф Джордан (Wolf Jordan) Бельгія «Будинки з конопель і вапна»
 
Оптимізація сполучних конопляного арболита:
 
 
- різні сполучні
 
- різниця властивостей між гашеним вапном і іншими гідравлічними єднальними
 
- вапно в якості сполучного в конопляному костробетоні: проблеми та рішення

 

Автор: 
European Industrial Hemp Association
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter