Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

В Оксфордському університеті стартував проект з вивчення конопель

14.04.2017

Проект спрямований на всебічне дослідження ефективності різних канабіноїдів в терапії больового синдрому, запальних процесів м'яких тканин, а також в лікуванні раку і ряду неврологічних захворювань.
 
На початку квітня цього року, Оксфордський Університет оголосив про створення нового проекту з вивчення терапевтичних властивостей медичних конопель. Дослідження будуть проводитися спільно з біомедичними компаніями. Так званий «Проект вивчення конопель» спрямований на всебічне дослідження ефективності різних канабіноїдів в терапії больового синдрому, запальних процесів м'яких тканин, а також в лікуванні раку і ряду неврологічних захворювань.
 
Професор-онколог Ахмед Ахмед в офіційному прес-релізі зазначив, що в останні роки вченим різних країн вдалося відкрити дивовижні медичні властивості рослин конопель. А тепер настала черга вчених Оксфорда перевірити існуючі дані ефективності використання медичних конопель при різних формах важких і хронічних захворювань. Зокрема, команду вчених цікавить можливість застосування психоактивних конопель в терапії онкозахворювань.
 
Як стверджує Ніл Махапатра, директор компанії Oxford Cannabinoid Technologies - основного партнера університету, на сьогодні інвестори готові вкласти в реалізацію проекту більше 10 мільйонів фунтів стерлінгів (12.5 мільйонів доларів).
 
«Не секрет, що конопля, а також її екстракти, вже досить давно і успішно використовуються в багатьох країнах світу для терапії та полегшення симптомів різних захворювань», говорить містер Махапатра. «Не дивлячись на те, що медицині вже відомі доброчинні ефекти рослини, нам до сих пір не відомі точні механізм їх впливу на організм людини. Таким чином, наш проект спрямований на підведення практичної бази конопляної медицини під аргументовані точної наукової основи. Не виключено, що в кінці наших досліджень Британія стане одним зі світових центрів конопляної медицини ».
 
Незважаючи на те, що в Англії коноплі все ще відносяться до наркотичних рослин, екстракти каннабідіола в країні повністю декриміналізовані. Крім того, влада допускає застосування в терапії епілепсії та розсіяного склерозу препарат Sativex. Сьогодні Ліберал Демократи і Партія Зелених Великобританії виступають на стороні повної легалізації конопель і її виробництва в медичних цілях. Їх позицію підтримує меншість лейбористів, а також правлячих консерваторів.
 
Патрік Стюарт, відомий британський актор, нещодавно виступив на підтримку легалізації медичних конопель в країні і зазначив, що вже довгий час успішно використовує олію конопель в лікуванні артриту. У своєму інтерв'ю газеті Daily Telegraph актор зазначив, що таке лікування болів в суглобах йому призначив лікар в Лос-Анджелесі, видавши рецепт на придбання спрея на основі конопляних олій в спеціалізованих, легальних магазинах, які вільно працюють по всій Каліфорнії. Як стверджує Стюарт, препарат виявився ефективним і допоміг актору впоратися з болями в суглобах. Саме тому він виступає в підтримку проекту з вивчення терапевтичних властивостей конопель в Оксфорді.
 
На сьогодні, в рамках проекту, проводиться підбір добровольців для проведення клінічних випробувань. Крім проведення самих досліджень, в кінці цього року в університеті пройде міжнародна конференція з питань медичного використання конопель.
Автор: 
Лана Ройко
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter