Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

Ізраїль - загальносвітовий лідер в дослідженні терапевтичних властивостей конопель

12.04.2017

На сьогоднішній день в Ізраїлі існує державна програма, в рамках національного медичного страхування, по якій дев'ять ліцензійних виробників психоактивних конопель забезпечують поставки cannabisa в розмірі 30 грамів щомісяця для більш ніж 26 тисяч зареєстрованих пацієнтів. Ринок терапевтичних конопель Ізраїлю на сьогодні оцінюється в $ 15-20 млн., І, незважаючи на невеликі розміри, уряд країни залучив вже більше $ 100 млн. Міжнародних інвестицій в дану галузь.
 
Сучасна історія дослідження медичних конопель починається саме в Ізраїлі. Ця країна з убогими копалинами, що взяла з моменту заснування курс на розвиток єдиного свого справді цінного і величезного ресурсу - наукового потенціалу, стала всесвітньо визнаним лідером в області вивчення фармакологічних властивостей конопель.
 
У 1960-і хімік-органік, доктор Рафаель Мешулам приступив до досліджень. Раніше над хімією канабіноїдів ніхто не працював і складові конопель були мало кому цікаві. Уряд Ізраїлю надав підтримку даними досліджень, Міністерство охорони здоров'я видало дозвіл і спільно з поліцією, забезпечувало постачання конопель в лабораторію доктора Мешулама для вивчення. І це відбувалося саме в той період, коли в багатьох інших країнах, конопля класифікувалась як «наркотична рослина» і дослідження були заборонені. Вважалося, що ця рослина не має перспектив медичного застосування. На момент початку досліджень в Ізраїлі, тільки в США вчені могли працювати в даній сфері, проте всі дослідження проходили під жорстким контролем федерального уряду.
 
У 1964 році вперше були відкриті два основних компоненти конопель - тетрагідроканнабінол і канабідіол. З тих пір, протягом 50 років, доктор Мешулам проводить дослідження, залучаючи фахівців з усього світу. За ці роки проведено більше 20 000 експериментів. Відзначено, що медичні коноплі мають потенціал лікування більше 105 захворювань, які дуже важкі в лікуванні відомими на сьогоднішній день препаратами (епілепсія, цукровий діабет ІІ типу, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, мігрень, посттравматичний стресовий розлад, деякі форми раку, і т.д.).
 
В кінці 1970-х фармакологи США, використовуючи розробки Мешулама, створили препарат «Марінол», який застосовують як протиблювотний засіб при хіміотерапії, рекомендованний як стимулятор апетиту у людей з синдромом набутого імунного дефіциту (СНІД).
 
На сьогоднішній день в Ізраїлі існує державна програма, в рамках національного медичного страхування, по якій дев'ять ліцензійних виробників психоактивних конопель забезпечують поставки cannabisa в розмірі 30 грамів щомісяця для більш ніж 26 тисяч зареєстрованих пацієнтів. Ринок терапевтичних конопель Ізраїлю на сьогодні оцінюється в $ 15-20 млн., І, незважаючи на невеликі розміри, уряд країни залучив вже більше $ 100 млн. Міжнародних інвестицій в дану галузь.
 
Уряд країни недавно оголосило у виділенні понад $ 2 млн. Для розробки, а також найменування 13 штамів конопель, які лікують окремі види захворювань. Міністерство сільського господарства в особі Урі Аріеля розширило кількість ліцензій для вирощування конопель, і надає всіляку підтримку місцевим виробникам терапевтичних конопель, збільшуючи обсяги експорту за кордон.
 
Фармацевтичний гігант TEVA випустив на ринок канабіноїдний інгалятор Syqe. Дві інші ізраїльські компанії розробили під'язикові таблетки на основі медичних конопель, які зараз тестуються, і плануються до використання для поліпшення когнітивних функцій і лікування хвороби Альцгеймера.
 
Наукові відкриття, зроблені вченими Ізраїлю, дозволили світовій громадськості і науковому середовищу усього світу звернути свою увагу на цінність конопель в якості ефективного лікарського засобу. Це призвело до того, що за останні кілька десятиліть окремі економічно розвинені країни легалізували застосування конопель в медичних цілях і дослідження властивостей цієї рослини продовжує набирати обороти в фармацевтиці усього світу.
 
Canna-Tech - щорічна міжнародна конференція, що проходить в Тель-Авіві, збирає провідних фахівців з усього світу з обміну досвідом і останніми досягненнями в галузі вивчення медичних конопель.
 
На даний момент Земля Обітована залишається найбільш передовою країною світу в питаннях вивчення і застосування терапевтичних властивостей конопель при лікуванні таких важких захворювань як епілепсія, цукровий діабет і окремі види онкології.
Автор: 
Катерина Циплакова
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter