Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

 

 

 

 

 

 

Новости/Аналитика

Конопля є давнім народним засобом для виведення з організму паразитичних черв'яків (частина 1)

06.04.2016

Хворобами пов'язаними з присутністю в організмі паразитичних черв'яків страждають близько двох мільярдів чоловік по всьому світу. Різні народи на всіх континентах використовують традиційні препарати конопель для боротьби з паразитами, особливо в країнах, що розвиваються, де використання засобів народної медицини все ще широко поширені, а темпи паразитарних інфекцій як правило, набагато вище.
 
Конопля протягом століть була і на даний момент є важливим народним засобом боротьби з паразитичними черв'яками. Існує величезна кількість сучасних доказів, які б свідчили, що різні продукти харчування, настоянки та концентрати є відмінними засобами для боротьби з паразитичними черв'яками, що живуть в організмі людини або домашніх тварин.
 
Хворобами пов'язаними з присутністю в організмі паразитичних черв'яків страждають близько двох мільярдів чоловік по всьому світу. Різні народи на всіх континентах використовують традиційні препарати конопель для боротьби з паразитами, особливо в країнах, що розвиваються, де використання засобів народної медицини все ще широко поширені, а темпи паразитарних інфекцій як правило, набагато вище.
 
Особливо дана проблема актуальна для держав, що розвиваються, в першу чергу найбідніших країн Африки і Азії. Протягом століть коноплі на цих континентах застосовувалася і на даний момент використовується в народній медицині для виведення з організму паразитичних черв'яків. У сучасній же фармакології існує величезна кількість доказів використання рослини для лікування захворювань, пов'язаних з присутністю в організмі паразитичних черв'яків.
 
Вивчений досвід застосування конопель аборигенами кочових пігмеїв, які проживають в басейні річки Конго свідчить, що представники африканських племен, що використовують конопляні продукти мають в рази менша кількість кишкових паразитів, ніж їх одноплемінники, які не вживають конопляні продукти. Вживання конопляних продуктів різними африканськими народами здійснюється протягом декількох століть і в даному випадку є яскравим прикладом несвідомого самолікування.
 
У той же самий час, є величезна кількість соціальних товариств на різних континентах, які спеціально використовують конопляні продукти для боротьби з паразитичними шкідниками. Наприклад, жителі сільських громад в північному штаті Індії Уттаракханд використовують різні настоянки і продукти з конопель саме для виведення з організму паразитичних черв'яків. Схожими природними конопляним зіллям користуються в сусідньому індійському штаті Хімачал-Прадеш, і в 2 тисячах кілометрах від вищевказаної місцевості сільськими жителями штату Андхра-Прадеш. На думку вчених, які вивчають культивування малонаркотіческой конопель на території Індії, практично у всіх провінціях країни медичні зілля на основі конопляного сировини здавна використовуються саме для боротьби з паразитичними черв'яками, що вбивають внутрішні органи людського організму.
 
Офіційна доповідь 2010 року уряди Уганди свідчить, що жителі південно-західного сільськогосподарського регіону країни широко використовують коноплю для боротьби з кишковими паразитами у домашньої птиці. Ці питання розглядалися на урядовому рівні саме тому, що домашня птиця в країні є надзвичайно важливим джерелом яєць і м'яса всього регіону. Фахівці конопляного ринку роблять очевидний висновок, якщо на урядовому рівні розглядаються питання застосування конопель для лікування кишкових захворювань свійської птиці та худоби, найімовірніше схожими препаратами користуються і жителі країни для виведення з організму паразитичних черв'яків.
 
Використання конопель для боротьби з паразитичними черв'яками лікарями найдавніших цивілізацій
 
Факти використання конопель лікарями давнини в незліченних древніх спільнотах по всьому світу незліченну кількість, причому розкидані вони в різних джерелах в період нараховує більше 1000 років. У найдавніших історичних трактатах Європи, країн Африки, розташованих на південь від Сахари, а також найдавніших цивілізацій Південно-Східної Азії, конопля згадується як засіб для лікування кишкових паразитів у людей, свійської худоби та птиці.
 
Без будь-яких сумнівів традиційна медицина Індії використовувала і зараз застосовує коноплю як глистогінний засіб протягом останніх 5-6 століть. Одна з основних книг-першоджерел медичних знань Індії під назвою "Всесвітній словник лікарських і отруйних рослин" стверджує, що конопля використовувалася і сьогодні застосовується в традиційних системах Аювердіческій лікування, а також в Унані і Сіддха. Серед безлічі інших способів застосування коноплями лікували як глистогінний кошти соответствующіхе хвороби людей і у великої рогатої худоби.
 
У стародавньому Китаї конопляну олію і свіжовичавлений сік з листя конопель використовувалися як основне антіпаразітіческіе засіб. Знаменитий європейський травник Ніколас Авдєєнко ще в 1653 році в своєму трактаті писав, що максимально ефективно конопля використовується для знищення черв'яків у людей і тварин. До заборони використання конопель на території США, американські медики до середини минулого століття регулярнопменялі коноплю для виведення з організму людей і тварин свинячого ціп'яка.
Автор: 
Олександр Ігнатюк
"Конопляный Университет" будет проведен с 2 по 4 ноября 2021 года
02.11.2021

Кроме традиционных мероприятий, предоставляющих слушателям максимально объективную информацию в самых востребованных на данный момент сегментах отрасли, будут проведены специализированные круглые столы: “Экспоненциальный рост рынка нетрадиционных терапевтически активных элементов конопли”, “Особенности культивирования конопляного растения на грунте, в теплице/помещении”, “Место Украины на современном рынке продукции из волокнистой части конопли”.

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter