Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

У Римі відкрилася конопляна ярмарок

27.02.2016

Сир з коноплею, пиво, макарони, всілякі крему, конопляну олію, ліки, папір і навіть будматеріали - в павільйоні виставляють свою продукцію близько 50 виробників з Іспанії, Голландії, Франції, Словенії та Канади. Конопляна ярмарок відкрився в Римі і за три дні зібрала 20 тис. відвідувачів.
 
Величезний павільйон присвячений рослині, яке сьогодні називають «диявольським». Але в Італії, і не тільки, воно колись служило незамінним ресурсом. Макарони з конопляної борошна, пиво, сир, косметика і предмети одягу. Учасники ярмарку привезли з собою величезну різноманітність продуктів, отриманих з цієї рослини.
 
Ця технологія в Італії забута - Доменіко Бернардіні показує, як його прадіди з конопляних стебел робили волокно. Носити сорочку з такого сукна можна було роками, такою вона була міцною. Пристосування дуже старі, але нових і не було придумано. Заборона на вирощування рослини поклав кінець конопляного ткацтва. Маленький сімейний музей - все, що залишилося від великої традиції.
 
Доменіко Бернардіні, засновник музею:
 
 - Італія століттями була другим у світі виробником конопель після Радянського Союзу. І робили тут волокно найкращої якості. Англійський морський флот одягався в одяг з італійської конопель. А на найстарішому вітрильному кораблі Італії «Амеріго Веспуччі» завжди використовувалися і використовуються тільки канати з конопель, найміцніші.
 
З коноплями італійці в селах пов'язували весь свій побут. З неї робили борошно і пекли хліб. Спробувати такий можна і на ярмарку. Рідкісні виробники знаходять сміливість повернутися до традиції. Так міцно міф про «диявольському насіння» укорінився в свідомості людей.
 
Сільвіо Сарачені, організатор ярмарку:

- Каннабис, який курять, відноситься до того ж сімейства, що і придатна для виготовлення продуктів харчування конопля, наприклад, використовувана для виробництва тканини. Тому рослина заборонили повністю і з часом демонізували. Але сьогодні виробники повертаються до цієї традиції, до цього натуральному продукту.
 
Сир з коноплею, пиво, макарони, всілякі крему, конопляну олію, ліки, папір і навіть будматеріали - в павільйоні виставляють свою продукцію близько 50 виробників з Іспанії, Голландії, Франції, Словенії та Канади. У програмі також курси по вирощуванню конопель.

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter