Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

Перші ліцензії на Ямайці офіційно дозволяють роботу з коноплями почнуть видаватися в 2016

15.03.2016

Ямайське Бюро з регулювання конопель (CLA) заявило, що процес розгляду заявок на організацію підприємств в сфері конопляного бізнесу офіційно почнеться з 4 квітня цього року.
 
Як повідомив представник Бюро, чиновники служби, на даний момент, завершують доопрацювання правил щодо регулювання конопляної індустрії, припускаючи, що повний звід правил, а також вимоги до отримання ділової ліцензії, стануть відомі публіці до кінця квітня.
 
Згідно з релізом вищевказаного державного відомства, вже до кінця місяця, кожен громадянин країни, зацікавлений у веденні свого конопляного бізнесу, зможе ознайомитися з критеріями проходження перевірки на отримання ділової ліцензії, а також отримати необхідні для подачі офіційної заявки на проходження сертифікації в місцевому муніципальному урядовому офісі.
 
"Згідно з базових положень закону про легалізацію виробництва медичної конопель, громадяни Ямайки зможуть отримати ділову ліцензію одного з 11 типів, що належать до 5 різним категоріям в сфері виробництва і розповсюдження конопель. Наприклад, одна людина зможе отримати ліцензію на відкриття підприємства в сфері культивування, обробки , збуту або транспортування медичної конопель. Також буде існувати окрема ліцензія для проведення дослідження терапевтичних властивостей рослини ", стверджується в прес-релізі Бюро. "Крім цього, звід правил спеціально розрахований на заохочення участі дрібних, індивідуальних підприємців з сільської місцевості та сільськогосподарських кооперативів до роботи в конопляної індустрії. Для їх залучення в цю сферу виробництва, будуть надаватися спеціальні пільги щодо оплати ліцензій, а також деякі винятки щодо сфери виробництва конопель ".
 
"Безумовно, головним компонентом регуляторної системи є необхідність у одержувача ліцензії, незалежно від того, є він фізичною або юридичною особою, наявність статусу резидента країни, оскільки в корені всієї програми конопляних реформ Ямайки лежить заохочення місцевого населення в участі в становленні даної сфери господарства" , зазначено в документі Бюро. "Іноземні інвестори зможуть надати свій досвід в сфері наукових досліджень властивостей конопель, але не її масового культивування".
 
За твердженнями Бюро, держава готова відстрочити оплату за ліцензію на строк до року, після її отримання.
 
Після початку видачі ліцензій, держава зобов'язується проводити регулярні громадські збори при муніципалітетах по всій країні, щоб отримувати пропозиції щодо подальшої модифікації правил з боку самих виробників і працівників індустрії. Керуючись цими даними, влада обіцяє завершити становлення регуляционной системи конопляного бізнесу до початку травня цього року.
 
"Ми дали обіцянку громадянам Ямайки, що вже до кінця поточного бюджетного періоду, ми зможемо встановити на території країни чіткий звід правил, що регулює легальну індустрії виробництва конопель, і ми активно працюємо над виконанням своїх зобов'язань", заявив пресі глава Бюро, доктор Андре Гордон.
Автор: 
Олександр Ігнатюк
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter