Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

Новости/Аналитика

Державні структури Ізраїлю виділяють бюджетні кошти на вивчення терапевтичних властивостей конопель

17.01.2017

За даними Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, в країні проживає близько 28 тисяч пацієнтів, яким виписані рецепти, що дозволяють купувати, а також використовувати психоактивну коноплю як терапевтичний засіб на постійній основі.
 
Ізраїль продовжить виділяти бюджетні кошти на різного роду дослідження, пов'язані з вивченням психоактивних конопель. В країні існує в цілому тринадцять напрямків науково-дослідних робіт, своїх підшефних міністерством сільського господарства і охорони здоров'я Ізраїлю, пов'язаних з вивченням властивостей психоактивних конопель.
 
Близько 50% дослідних робіт стосуються різних методик, технологій, спеціальних засобів, що застосовуються для культивування психоактивних конопель. Наприклад, міністерством сільського господарства замовляються дослідження з розрахунку технологічних карт землі для різних регіонів Ізраїлю, можливості використання крапельного зрошення або органічних добрив і т.д. Міністерством охорони здоров'я - вивчення можливості використання психоактивних конопель для лікування різних форм епілепсії, онкологічних захворювань, зменшення ризику відторгнення людським організмом трансплантованих тканин або органів, а також можливості використання психоактивних конопель для лікування важких форм окремих захворювань.
 
Коментар Асоціації «Українська технічна конопля»
 
Психоактивні коноплі в Ізраїлі частково доступні через діяльність профільних громадських організацій з 90-х років минулого століття. Саме завдяки громадській активності в країні регулярно піднімаються питання про вдосконалення нормативно-правового забезпечення застосування конопель, які володіють психоактивними властивостями для застосування в медичних цілях.
 
За даними Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, в країні проживає близько 28 тисяч пацієнтів, яким виписані рецепти, що дозволяють купувати, а також використовувати психоактивну коноплю як терапевтичний засіб на постійній основі. Кількість таких пацієнтів щорічно збільшується на кілька тисяч чоловік (відповідні державні структури Ізраїлю отримують щодня до 300 заявок на отримання рецептів, які дозволяють використовувати психоактивну коноплю).
 
Одна з найбільших мереж аптек Ізраїлю в жовтні 2016 року піднімала перед Міністерством охорони здоров'я країни питання про можливість продажу психоактивних конопель не в спеціалізованих медичних центрах, а в звичайних аптечних установах.
Обучение в рамках "Конопляного Университета"
13.10.2020

Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter